ARMES ARITMA'DA 27.YIL

Armes Arıtma 1995 yılında, arıtma sektörüne yönelik ekipman imalatı ile hizmet vermeye başlamış ve gelişen alt yapısı ile birlikte her geçen gün ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek sunduğu profesyonel çözümlerle konusunda iddialı bir noktaya ulaşmıştır. Armes Arıtma, önerdiği tüm arıtma tesisi projelerinde; en yeni teknoloji ile ileri düzeyde, ekonomik, yaratıcı ve güvenilir çözümler üretmeyi hedef olarak belirlemiş ve bugüne kadar gerçekleştirdiği faaliyetler ile bunu kanıtlamıştır.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ
PROJELERİMİZ
HABERLER
Ürettiğimiz filtrepreslerden birini daha Avrupa'daki müşterimize teslim ettik...

AKBÜK / DİDİM AAT SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

İhalesi yapılan “Didim İlçesi Akbük Evsel Nitelikli Geçici Paket Arıtma Tesisi’nin Islah, Bakım ve Yenileme İşi” Armes Arıtma Ltd.Şti.’nin uhdesinde kalmış olup 11.04.2016 tarihinde sözleşme imzalanmıştır

TÜDEMSAŞ Türkiye Demiryolu Makinaları San. A.Ş

TÜDEMSAŞ Türkiye Demiryolu Makinaları San. A.Ş. “Asetilen Atık Kireç Filtre Pres Tezgahı” ihalesi kapsamında Sivas’ta montajını yaptığımız tesis devreye alındı (Şubat 2016)

İSKİ Avrupa Bölgesi Atıksu Arıtma

İSKİ Avrupa Bölgesi Atıksu Arıtma Tesisleri’nin iyileştirilmesi kapsamında Gümüşyaka TM3, Gümüşyaka TM4,Silivri, Haliç ve Büyükçekmece Terfi Merkezlerinde revizyon çalışmalarımız başladı.

TÜDEMSAŞ Türkiye Demiryolu Makinaları San. A.Ş.

TÜDEMSAŞ Türkiye Demiryolu Makinaları San. A.Ş. “Asetilen Atık Kireç Filtre Pres Tezgahı” ihalesi kapsamında ekipmanların sahadaki montajı Sivas’ta devam ediyor… (OCAK 2016)

REFERANSLAR